| Mary8996 a întrebat:

Hello,TPU! Imi poate spune cineva unde gasesc cartea "niciodata impreuna?" de j.a. redmersk sa o citesc online, va rog frumos? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| blaablaablaaa a răspuns:

Buna, imi pare rau dar tot ce am gasit este de pe Scribd. incearca sa te loghezi cu contul de facebook, poate iti merge descarcarea: http://ro.scribd.com/doc/188635799/Niciodata-Impreuna-j-a-Redmerski-yt
Nu exista online aceasta carte, nca odata imi pare rau...
Sper ca te-am ajutat cu acel link, succes.

6 răspunsuri:
| innaNicol a răspuns:

O am eu in format pdf.
daca imi lasi o adresa de mail ti o pot trimite!

| Mary8996 explică (pentru innaNicol):

Te rog din suflet! pop_mary23@yahoo.com

| AdelaCristina a răspuns (pentru Mary8996):

Ai putea sa mi.o trimiti si mie te rog! adela_cristina22@yahoo.com

| Moraru_Loredana_1989 a răspuns (pentru innaNicol):

Lorryy_16@yahoo.com. o mai ai, pls?

| pisikmik99 a răspuns:

Mi-o poti da si mie te roooog frumos? andreiuta44@yahoo.com

| Neamtu_Oana_1985 a răspuns:

Mi-o poate da careva si mie oana_cg2006@yahoo.it, va rog frumos, multumesc