| Sketch2 a întrebat:

Hello TPU. Vreau sa scriu o poveste pe Wattpad, dar nu am idei. Vreau doar un inceput, poate sa fie de orice gen: aventura, actiune, dragoste, drama, comedie, etc. big grin Vreau, DOAR idei, okay? :< Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Diduuxx a răspuns:

Pai...eu am avut wattpad, dar m-am lasat. Daca vrei poti sa iei povestile mele si sa le continui. Ce parere ai?

| Writer777 a răspuns:

Am și eu wattpad (DariaM77 dacă vrei să vorbim) și îți înțeleg problema. Încearcă o carte de dragoste din perspectiva lui Cupidon. Adică el să ajute oamenii să se îndrăgostească sau Cupidon să se îndrăgostească de cineva. Baftă!