| StefanAtreides a întrebat:

Hello! happy
Vreau sa cumpar primul volum din seria "Amurg", insa am observat ca nu se mai gaseste in librarii.
Insa, cu vreo 2 luni in urma, Revista Bravo a inceput sa puna pe piata toata seria, insa impartind fiecare volum in 2 sau 3 parti.
Ca o paranteza: Primul volum a fost din nou tradus (de cei de la revista) pentru a-l vinde. Nu era traducerea facuta de cei de la Editura Rao.
Eu am ratat a doua parte din primul volum (Stephenie Meyer-AMURG, Primul volum din Seria "Amurg"- Partea a II-a), care a fost distribuit cu BRAVO nr. 13. Revista a fost pe piata in perioada 15-30 iunie.
Am fost la un chiosc de ziare si cel de acolo mi-a spus sa merg intr-un loc in care se strang revistele si cartile care nu sunt vandute intr-o perioada anume. Am fost acolo, insa am aflat ca revistele au fost trimise deja la Bucuresti, la "RINGIER".

Imi poate spune cineva unde sa merg in Bucuresti ca sa gasesc partea care ma intereseaza? Trebuie sa existe un sediu sau ceva de genul. Daca nu, atunci in Brasov, orasul in care locuiesc. Pana diseara, daca se poate. Multumesc.

2 răspunsuri:
| AlexDu a răspuns:

Intra pe site-ul oficial al revistei Bravo si sigur o sa gasesti revist. Fa-ti comanda si o sa primesti cartea.:d

| Arvunescu_Costina_1995 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un depozit de carte unde poti lua cartile mai ieftine.
Good luck