| liutzahp98 a întrebat:

Hey! Am citit de curand cartea Oksa Pollock, toate cele 3 volume aparute. Mor de nerabdare sa aflu cand va fi publicat volumul 4.
Puteti sa imi ziceti si mie data de aparitie si/sau ce credeti voi ca se va intampla in carte?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Decrepit a răspuns:

A aparut versiunea originala anul asta, in martie : http://www.xoeditions.com/Oksa-Pollock,418

Nu se stie cand o sa apara si in Romania, dar de obicei, fantasy-urile de genul stau in asteptare si un an ca sa apara la noi.

1 răspuns:
| jungle26 a răspuns:

Si eu o astept de mai bine de o luna dar apare prin Martie/Aprilie dar nu stiu pe ce data exact.