| Onlyus a întrebat:

Hey! As avea si eu o mica intrebare: in cartea,, Suge-o, Ramona"(nu judecati rolling on the floor) ) sunt niste coduri pe care trebuie sa le introduc ca sa vad anumite poze, cred, dar nu stiu unde. Daca stiti si imi puteti da un site, sau sa imi spuneti unde, as fi foarte recunoscatoaree!
Multumesc muult, funda

Răspuns Câştigător
| MaNiacKmNk a răspuns:

Cauta aplicatie QRScanner sau QRcode si va face singur treaba!

4 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Am citit un pic pe un site chiar e interesanta cartea dar nu vad nimic despre poze. Costa intre 28 si 32 lei nu e scumpa rau (cu banii aia beau 7 sau 8 beri la cutie laughing ) si chiar merita daca nu ai ce face cu banii. Pacat ca nu te pot ajuta nu vad nimic pe aici in legatura cu poze sau vreun cod

| Onlyus explică (pentru CatalinVictor1985):

Hehee, mersi oricum laughing)))

| bobbyG a răspuns:

Iti instalezi pe telefon scaner cod QR, deschizi aplicatia si scanezi codul

| Onlyus explică (pentru bobbyG):

Multumesc muult!