| Fetitzacekurai a întrebat:

Hey! As vrea sa cumpar seria de carti Harry Potter dar nu separat. Cine stie un site in care pot cumpara cartile intr-un singur pachet?

4 răspunsuri:
| 4StarLight a răspuns:

Sunt rescrise cărțile așa că va mai dura până vor apărea din nou toate, momentan sunt disponibile doar primele 4

| pruneeex3 a răspuns:

Http://www.librarie.net/......cartonate-
Este momentan indisponibil dar s-ar putea ca pe viitor sa fie in stoc.

| Carina_Terhes_1996 a răspuns:

Hey! Momentan vad ca pe majoritatea site-urilor pe care erau pachete cu primele 3 volume de la Arthur sau toate volumele de la Egmond, produsele sunt indisponibile. dar totuși îți recomand să urmărești site-urile:
- Elefant
-Libris
-Librărie.net
-Cartepedia
Etc
Cu toate acestea am găsit un site pe care se pare ca sunt disponibile într-un pachet volumele 1-3 de la editura Arthur dar în pachet se afla și o carte de colorat cu Harry Potter...http://www.editura-arthur.ro/info/carte/harry-potter-volumele-1-3
Aici ai link-ul... sper să-ți fie de ajutor