| anonim_4396 a întrebat:

Hey,ce faceti? Daca vreti sa cititi cartea/catile mele pe wattpad uitati site-ul:
http://www.wattpad.com/user/LorenaLore19
E profilul meu.Si inca o intrebare:la scrierea unei carti trebuie sa folosesc neaparat diacritice?

8 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce sa citim o "carte" scrisa de un copil de 12 ani, care probabil are greseli gramaticale, o exprimare jalnica si un text idiot?
Sunt atatea carti interesante de citit si tu vrei sa ne pierdem timpul cu mizeria ta.

| TrololollPrettyDevil a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Pff. macar ai citit ce a scris? Bine ca te dai tu smechera si jugnesti in spatele monitorului dar in realitate pun pariu ca te ascunzi sub fusta mamicutei tale.
Daca tot estia sa genista scrie tu o carte exemplara, sa ne fie model. Cica "mizerie". Singura mizerie de aici esti tu care ai o viata imprumutata de la un aurolac. Hai du-te la olita ca te-ai constipat cu jegul care-ti iese pe gura.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru TrololollPrettyDevil):

Nu trebuie sa scriu o carte ca sa jignesc sau sa critic alta carte. Din moment ce e scrisa de un copil de 12 ani, imi imaginez ca e un căcat, cu un subiect comun, dragostea neimpartasita si vampiri, de asta nici nu ma chinui sa dau click. Iar ce a scris ea acolo nici nu se poate numi carte, e o compunere fara sens. Nu-mi pierd eu timpul pretios pentru asta.
Si stai tu linistita, ca nu ma ascund sub fusta mamei. Nu poarta fuste asa lungi incat sa incap.

| TrololollPrettyDevil a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

O intrebare: De unde stii ca-i cu vampiri daca nici nu ai citit-o? laughing Nu am chef sa ma cert cu tine pentru ca nici nu te cunosc dar nu se cade sa insulti o persoana care a pus o intrebare inocenta. Nu te-a obligat nimeni sa citesti si nici o va face pentru ca nu intereseaza pe nimeni parerea ta.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru TrololollPrettyDevil):

Banuiesc ca e cu vampiri. Ce asa e? laughing
Din moment ce a pus o intrebare, pe un site public, inseama ca o intereseaza parerea mea.

| Sadic a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Lasă-i că nu cred că au citit în viaţa lor o carte, ca să ştie şi ei, cartea tipei e clişeică, banală şi fără sens.
Şi nu trebuie să scrii o carte ca să poţi comenta una, am citit sute de cărţi şi cred că sunt în măsură să spun când ceva e clişeic sau banal laughing

| Sadic a răspuns:

Nu frate, poţi folosi şi litere arabice că nimănui nu-i pasă cum e scris ă o carte până la urmă

| DarkRevenge a răspuns:

Vai ce dragut, mi-au dat lacrimile la ce discurs. Vrei si funda?
Fii atenta ca nu repet de 2 ori:
1.De unde stii tu ca am 12 ani? Ha? Pentru informarea ta nu am 12 ani sunt mult mai mare de atat.
2)Se poate sa mai am unele greseli gramaticale, nu zic
3)Ce mizerie vorbesti tu acolo? Eu macar am incercat sa fac ceva ce multi nu au curaj.Pentru cultura ta generala,ai citit macar un capitol? Tu ai publicat o carte in viata ta, de faci atatea pretentii? A, da am uitat ca timpul tau e pretios, nu ai timp de un sfat sau ceva de genul.Cel putin eu nu am un vocabular atat de mizer si nu jignesc oamenii pe site-uri de genul.Dar in fine, nu am ce sa fac.Nu ma intereseaza parerea ta jalnica despre mine.Tie ti-ar placea sa scrie cineva asa ceva despre tine? Normal ca nu.Asa ca uita-te la tine si nu mai vorbi urat de altii.