| xMonikutzAx a întrebat:

Hey! Cine imi poate spune unde as putea citi cartea Hanul Ancutei, dar nu pe scribd si sa nu fie referat sau povestire. Va rog frumos! MSwinking

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Daca nu vrei sa o citesti aici :
http://www.scribd.com/doc/23330618/21750461-Hanul-Ancu%C5%A3ei
o imprimi si o citesti in ce loc vrei tu : in parc, acasa, in tramvai, metrou, etc.
daca nu-ti convine nici varianta asta te duci la o biblioteca publica si o citesti acolo.
important pentru tine este sa o citesti ca o sa-ti trebuiasac la scoala.
asa ca...

4 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Http://danut1990.weebly.com/......ncutei.pdf Aici ai o carete pdf. Daca nu o poti deschide descarca sumatrapdf reader. Funda. :D

| ande06cata a răspuns:

Orice carte se poate lua de la biblioteca sau eventual sa o printezi de pe net, dar cititul online nu e deloc recomandat!

| xMonikutzAx explică (pentru ande06cata):

Stiu, dar nu am avut cartea si nici nu aveam de unde sa fac rost de ea

| iwishicould a răspuns:

De la biblioteca rolling on the floor