| Tincuta1502 a întrebat:

Hey! Fani Wattpad Scriu o noua carte Tiger's Eyes https://www.wattpad.com/myworks Am postat abia 3 capitole... Cum pot deveni ma renumita? si ce parere aveti despre subiectul cartii? ♥♥♥ mersi anticipat si dau fundita...

2 răspunsuri:
| AleisterHN a răspuns:

Dacă aș putea și să văd, încearcă să pui link-ul profilului tău, fiindcă la categoria „myworks" sunt implicit lucrările fiecăruia, nu apare ceea ce ai scris tu.

| StefanR0 a răspuns:

Link-ul ma redirectioneaza gresit dar, dupa parerea mea, atunci cand scrii, trebuie sa simti ca traiesti tu insati ceea ce scrii.E ca atunci cand asculti o melodie buna si dintr-o data iti aduci aminte de diferite lucruri... punete tu in locul personajului, da viata frazelor prin simple gesturi exprimate in litere.
Nu te astepta la succes dintr-o simpla poveste si posteaza doar atunci ca crezi ca ceea ce-ai scris e cu adevarat ceea ce vroiai.