| Melissa24 a întrebat:

Hey. imi recomandati ceva carti frumoase?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună! "Divergent","Insurgent","The Book Thief","Căutând-o pe Alaska", "de 19 ori Katherine", "Dacă aş rămâne". Cred că sunt de ajuns, lectură plăcută :*

4 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Daca tot esti fata citeste trilogia 50 shades of grey

| MeliAndreea a răspuns:

Nimeni nu-ti poate recomanda carti frumoase daca nu spui si ce gen de carti preferi. Eu iti pot recomanda destule carti frumoase care mi-au placut in mod special dar eu de unde sa stiu daca tie iti plac sau nu? Poate tu preferi alte genuri de carti, nu pe cele care le citesc eu. Te sfatuiesc ca pe viitor sa mentionezi si ce fel de carti te-ar interesa, altfel vei primi serii de carti dintre care e posibil sa nu-ti placa niciuna.

| Pufuleatza001 a răspuns:

Singur pe lume
10 negrii mititei (carte politista)
Gossip Girl
Portocala Mecanica
Divergent
Fluturi
Le.am citit pe toate si sunt frumoase :3