| TwilightAliceCullen a întrebat:

Hey! In "Vampirii din Morganville", volumele 5-8, ce se mai intampla cu viata amoroasa a lui Claire?

Răspuns Câştigător
| 00Misaki00 a răspuns:

Este impreuna cu Shane. El ii demonstreaza ca o iubeste in diferite ocazii. Nu mai stiu sigur in care carte, Shane ii daruieste un inel special. Acela fiind inelul surorii lui, pe care, la randul ei l-a primit de la mama sa inainte de accident. Inelul fiind singurul lucru pe care il mai avea Shane de la sora sa. Ceee draaagut a fost momentul :3 aa! si o si fac... daca nu cumva ai ajuns la partile alea... laughing