| Cris_Cristiana_1995 a întrebat:

Hey lume! În România a aparut "After" de Anna Todd? Sunt nelamurita.Stiu ca filmul va aparea anul asta in Noiembrie.Dar cartea? Ms. pentru atentie happy

4 răspunsuri:
| alessyo21 a răspuns:

Nu a aparut inca

| Geo353 a răspuns:

O sa apara cartea in luna martie, probabil pe la sfarsitul ei. Cat despre film nici nu stiam ca o sa se faca unul. In carte nu mai fac parte personajele din one direction daca nu stiai, pentru ca au fost inlocuite. De abia astept s-o citesc. Sper ca te-am ajutat, daca vrei sa stii mai multe uita-te pe pagina celor de la editura trei. Bafta!

| WildLife1001 a răspuns:

A aparut, dar in engleza si e cam 53 de lei. Uite linkul http://www.libris.ro/after-we-collided-9781501104008--p859716.html

| Anonima7878 a răspuns:

Nu, nu a apărut încăwinking.