| anonim_4396 a întrebat:

Hey Lumeee!... ma plictiseste deja deficitul de cititori buni din ziua de azi. Am nevoie de niste,, followers,, care au ceva materie cenusie. Recunosc scopul propagandistic, dar optez pentru CALITATE, NU CANTITATE.
Cine ma poate ajuta?
http://dionisschimbator.wordpress.com/

Răspuns Câştigător
| Teardrop a răspuns:

Oh, ce drăguţ, propagandălaughing

I feel you, bro.

Să ai ceva de spus, da' să nu fii pe placul publicului pentru că NU ASTA SE CERE.

Dacă ai da sfaturi de machiaj sau cum se pun OB-urile, ai avea de 100 de ori mai mult succes. Ce prostie. O să citesc ceva de pe acolo, îmi place cum arată titlurile.

4 răspunsuri:
| TortQuemado a răspuns:

Bună modalitate de a-ți câștiga cititori.

Ca un mic sfat, sparge textele lungi în paragrafe; astfel, ele devin mult mai ușor de citit. Și, ca să vin în întâmpinarea unei posibile replici, nu e vorba de „superficialitate" - nu ai idee câtă diferență face un text bine aerisit, în special în online. E una dintre regulile de bază de redactare în web 2.0.
De asemenea, îți recomand o temă mai prietenoasă cu diacriticile, dacă insiști să le folosești.

Și vezi că virgula din semnătură e de prisos, asta nu face reclamă pozitivă blogului.

Despre conținut nu am prea multe să spun, doar că nu m-ai câștigat ca cititor.

| dionisschimbator a răspuns (pentru Teardrop):

Multumesc mult, ai inteles totul perfect.

| TortQuemado a răspuns (pentru dionisschimbator):

A înțeles totul perfect fiindcă te-a pupat în zona pelviană. Nu ești diferit, ești și tu tot un sclav al opiniilor pozitive ale celorlalți.

| Teardrop a răspuns (pentru TortQuemado):

Woo, woo frate, să ne înţelegem frate. Eu nu linguşesc pe nimeni, şi nu "pup pe nimeni în zona pelviană". Te rog frumos să-ţi vezi de stilul tău pompos. Am spus ce cred la o primă impresie. Omul scrie despre ce vrea.