| DatYoGurl007 a întrebat:

Hey! Ma-m apucat acum 2-3 saptamani sa fac o carte pentru copii si tot stau mult sa gasesc poze pentru ea.Pe google caut "desen copil" si nu imi da un copil desenat, imi da un desen facut de un copil.Stie cineva de unde sa fac rost de poze pentru carte? Multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Cauta "child animation"

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vezi ca pozele gasite pe internet nu pot fi reproduse gratuit. Daca faci o carte pe care sa o utilizeze si altii, fie desenezi tu, fie platesti un desenator sa iti faca desenele dorite. Daca stai sa le cauti pe net si apoi sa le cumperi pe fiecare in parte, va dura mult si va costa foarte mult

| DatYoGurl007 explică (pentru Brigaela):

Nu o vand, este o carte pe care le-o dau la niste prietenii ai mei

| Brigaela a răspuns (pentru DatYoGurl007):

Chiar si asa, trebuie sa ai acordul autorilor imaginilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar două lucruri am să îți spun :

1. Întrebarea ta este la secția de Artă

2. Poți căuta doar cuvântul child și ar trebui să ăși pară, de asemenea poți merge pe Pinterest fiindcă ai poze foarte frumoase și editate bine.