| PrettyLittle20 a întrebat:

Hey! Mi-am facut cont pe Wattpad si ma intrebam daca pot face o carte prin colaborare cu cineava! Si cum pot face carte prin colaborare, daca se poate?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns! Mersi!

3 răspunsuri:
| Andreea625 a răspuns:

O faci pe facebook, email cu o prietenă sau un prieten și unul dintre voi o postează.❤

| buburutzaa a răspuns:

Da o poti face. daca vrei putem colabora

| Cryss_Cristina_1997 a răspuns:

Da, cartea se poate face si prin colaborare.
Pai, am avut si eu una facuta asa, dar in cele din urma am sters-o.
Cel mai bine este ca tu si persoana respectiva sa aveti ideea facuta si sa postati fiecare cate un capitol. Dupa ce ea il scrie pe al ei, tu corectezi ce nu iti place si invers.Este o metoda buna, am incercat-o si eu puppy dog eyes