| AnnaLooove a întrebat:

Hey! happy Pentru fanii seriilor Jocurile Foamei de Suzanne Collins si/sau Divergent de Veronica Roth:
Ce carti mi-ati recomanda sa citesc? De cand m-am apucat de primul volum al seriei Jocurile Foamei citesc in continuu carti (momentan am citit si Codul lui Da Vinci si seria Divergent), dar acum nu mai am nicio idee de carte pe care sa o citesc. As avea nevoie tot asa. ceva la acelasi nivel ca Jocurile Foamei sau char mai presus.
Multumesc :*

2 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Citeste restul cartilor lui dan brown poti sa citesti si christopher paolini-eragon apoi jhon saul-creatura, proiect divin, protectorul

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

"Instrumentele mortale-Orasul Oaselor" de Cassandra Clare (seamana cu "Jocurile Foamei").