| Alice270246 a întrebat:

Hey, TPU!

Am nevoie să îmi inventați o ghicitoare foarte grea și să îmi spuneți și răspunsul la ea. Poate fi despre orice, dar să fie greu. O voi folosi la o carte pe care o scriu. DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tu scrii cartea, tu s-o inventezi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cursuri interactive pentru elevi pasionati de tehnologie, afla mai multe, e o reclama.Ce e? â

Raspuns : o reclama

| Alice270246 explică (pentru anonim_4396):

Oh... nu prea se potrivește... în cartea mea este vorba de un dragon, care pune o ghicitoare. Cine o ghiceste, primeste inima lui de cristal, care poate îndeplini orice dorinta (printul vrea sa o foloseasca pentru. a o salva pe printesa care a fost blestemata sa se transforme intr-un trandafir alb. Daca greseste, este ars si se pierde orice urma de speranta

| NunuNini a răspuns:

"O voi folosi la o carte pe care o scriu."
Dai funda? Ar trebui sa dai un procent din drepturile de autor. Cel ce iti da problema este autorul, nu tu.

| diabetzaharat a răspuns:

Cine merge dimineata in 4 picioare la amiaza in 2 picioare, iar seara in trei picioare?

raspuns:omul

explicatie: dimineata (la inceputul vietii) mergem in 4 labe pentru ca nu stim sa mergem, la amiaza (in mijlocul vietii) mergem in 2 picioare pentru ca suntem oameni mari, iar seara (la sfarsitul vietii) mergem in 2 picioare si un baston (3 picioare)