| XBrunetteX a întrebat:

Hey,TPU! De data asta am venit cu o intrebare mai..serioasa.

In cartea "Notre Dame de Paris" apare si "Cocosatul de la Notre Dame"?

Ca azi am vazut cartea "Cocosatul de la Notre Dame" si am zis ca nu are rost sa o iau daca aceasta e inclusa in "Notre Dame de Paris"...

Funda!

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Sunt 2 opere diferite, 2 carti diferite....nu au nicio legatura una cu alta si nu se gasesc una in alta. Sper ca te-am ajuat!

| XBrunetteX explică (pentru Anonimuuuussssss):

Multumesc happy!

Eu am intrebat fiindca mi-a zis o prietena ca s-ar putea sa fie ....si voiam sa fiu sigura inainte sa citesc cartea.

| Anonimuuuussssss a răspuns (pentru XBrunetteX):

Placerea e de partea mea.Succes in continuare!

| XBrunetteX explică (pentru Anonimuuuussssss):

Multumesc la fel happy

4 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Sun 2 cărți cu subiecte diferite