| EuGabriela a întrebat:

mi-am comandat vampiri sudului si eu am cartile astea:
Capcana mortala
Categorc moarta
Morti pana la apus
Mort si ingropat
Moarte la Dallas
Clubul mortilor
Moarta pentru toti
Mort de-a binelea
Moarte in familie
Atingerea morti
Ceea ce vreau e sa stiu daca sunt carti care au doua denumirii findca dupa cum observati eu am 10 carti in alta ordine gasita pe net fiindca pe cartii nu este este trecuta, ordinea este asa:1. Morti pana la apus
2. Moartea la Dallas
3. Clubul mortilor
4. Moarta pentru toti
5. Mort de-a binelea
6. Categoric morti
7. Morti cu totii
8. Mai rau decat moartea
9. Mort si ingropat
10. Mmoarte in familie + Atingerea mortii. stea sunt volumele. Vedeti ca unele din ele nu sunt in cartile luate de mine desi sunt tot 10 happy Ma ajutati va rog sa inteleg?

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Aia mi kacare plange!?
N-ai găsit și tu ceva mai original!
"Baba cu chiloți de tablă", „Bivolița pe frânghie",„sau „ La o sârmă de blablabla cu tâmpițica"„

| Sadic a răspuns:

A doua listă este cea bună.
Doar că am auzit că au apărut şi volumele 12, 13.
Spor la citit.

| MSDY a răspuns:

Pai nu conteaza! ce te intereseaza asa mult? aici, pe site-ul asta nu se pun intrebari stupide a ale tale. si din asta nu ai primit nici u raspuns. eu ti-am dat raspuns ca sa-ti spun asta, apropo.

| EuGabriela explică (pentru MSDY):

Pai apropo cu atitudinea ta de om atot stiutor pot fii sigura ca lumea nu te prea suporta de ce? probabil ai apasat trei buteane aici doar sa arati ce fraier esti laughing si cred ca ai vrut sa spui acolo ca ale tale si nici un raspuns laughing) profesorule de romana ce esti laughing

| MSDY a răspuns (pentru EuGabriela):

Dar zi ce vrei.chiar nu ma intereseaza. uite un sfat:nu mai tasta degeaba ca nu e bine, lumea, o sa te inghita.