| FulgerInfinite a întrebat:

Revin cu o noua intrebare. Daca vreau sa postez o carte pe Wattpad trebuie sa platesc? Dau fundita! Cine stie va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| onneshhott a răspuns:

Nu trebuie sa platesti este gratuit am fucuto si eu.

| FulgerInfinite explică (pentru onneshhott):

Hmm....Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Pandicornchan a răspuns:

Nu,nu este nevoie să plătești, e gratis, crede-mă. Eu când am început să scriu la cartea mea, nu m-a costat nimic, cum nici pe tine nu o să te coste. Dacă vrei să-mi citești cartea, caută la,, Ficțiune Adolescenți", e pe locul 8 și se numește,, The bad girl". laughing)))