| DeeaPuff a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara cartea "Calea eroilor"de Morgan Rice primul volum din Inelul Vrajitorului.Stiu ca o pot citi online, dar as vrea sa o cumpar si nu o gasesc pe nici o librarie online sa o comand. FUNDA

1 răspuns:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, in cazul in care ai un Mall in oras, ai acolo si o librarie cu multe carti care se pot cumpara daca se intampla sa nu ai un mall sau sa stai undeva intr-o comuna, sat etc se intelege.
Online din pacate nu este din cate vad si eu. stiam un site de cumparat carti intr-adevar bun dar nu mai gasesc nimic din pacate. incearca cu un telefon si ai sa te lamuresti.
Sa ai o zi placuta!