| AliKilljoy a întrebat:

Vreau si eu niste titluri de carti ( supranatural), ceva gen Fortele raului absolut de Kelley Armstrong

Răspuns Câştigător
| VampireDeea144 a răspuns:

Ai putea citi seria "fortele raului absolut"de Kelley Armstrong(Invocarea, Revelatia, Rafuiala)

"Academia vampirilor" de Richelle Mead (Initierea, Atingerea umbrei, Juramant de sange, Limitele spiritului, Sacrificiul final)

"Cercul secret" de L.J Smith(Ritualul, Captiva)

Seria "Hush Hush"(ingerul noptii)de Becca Fitzpatrick care cuprinde #1Ingerul noptii; #2 Crescendo; #3 Silence

"Mai las-o moale cu fantomele" de Megan Crewe (contine o singura carte din pacate)

"Sange albastru" si "Bal mascat" de Melissa de la Cruz

Sunt mai multe carti si daca vrei poti sa intri pe blogul acesta despre carti: Sabinna's angel for a story. E bun blogul!

| AliKilljoy explică (pentru VampireDeea144):

Da am citit Fortele raului absolut, si mi-a placut foarte mult, multumesc de ajutor! :*

2 răspunsuri:
| vandy a răspuns:

Cauta de Richelle Mead- Academia Vampirilor si seria Georgina Kincaid, de Rachel Caine- Vampirii din Morganville, de Kelley Armstrong- Luna Plina, P.C. Cast- Casa Noptii, L.J. Smith- Jurnalele Vampirului, Cercul secret, Lauren Kate- seria Damnare (Damnare, Ratacire, Pasiune), Heather Davis- Nu plange sub clar de luna si cam atat, daca imi mai amintesc ceva iti spui. Spor la citit!