| Roxy1999 a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi cumpar cartea 'Sub aceeasi stea(The fault in our stars)' de John Green.Merita citita? Am auzit de la mai multi ca ar fi o carte frumoasa.Astept pareri big grin Multumesc!

2 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

E geniala, parca as mai citi-o o data.

| syos007 a răspuns:

Din pacate nu am citit acesta carte, dar verisoara mea a citit-o. Cica e geniala! Mi-a propus si mie sa o citesc dar nu stiu ce sa fac, sa o citesc sau sa nu o citesc... Dar as zice sa o citesti si daca asa ma apuc si eu big grin