| Theea13 a întrebat:

Hi TpU! Vreau sa imi cumpar o carte numita "Jocurile foamei" si este de doua feluri :ebook si hardcover.Va rog frumos sa imi spuneti pe care trebuie sa o cumpar, ebook sau hardcover?

Răspuns Câştigător
| Gãßýtzú a răspuns:

Pai ebook inseamna electronic book, adica e pentru calculator, telefon etc. Hardcover e o carte. Poti cauta pe Wikipedia pentru mai multe informatii despre fiecare, in caz de nelamuriri. Dar eu as zice sa cumperi Hardcover. Sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| Amy1 a răspuns:

Daca nu ai cumpararat deja cartea iti pot oferii eu gratuit varianta ebook.

| Anamaria134 a răspuns:

Eu zis sa cumperi hardcover pentru ca e mai avantajos.