| WitchMya a răspuns:

Desi mi-a placut fragmentul as dori totusi sa iti spun ca data viitoare sa iei un detectiv inventat de tine, modelat in maine tale, nu in mainile altuia. Toata lumea stie ca Agatah Cristie a scris renumitele carti politiste cu Hercule Poirot si tocmai de aceea am stiu de la inceput am stiut ce fargment va fi. Deci data viitoare poti incerca sa creezi propriul detectiv. Mi-a placut mai ales partea cu cascada, desi cred ca este bine ca nu a auzit-o poate ar fi fost bine sa cunoasca locurile, sa o fi auzit atunci, dar totusi sa nu stie ca era asa de aproape.
Nu am spus nimic din cele de mai sus cu rautate, vreau doar sa te ajut sa devii mai buna. Si avand in vedere ca ai apucat aceasta cale a scriitorilor vreau sa te felicit si sa iti urez succes pe mai departe. Mult noroc si tine-o tot asa!

| Eka explică (pentru WitchMya):

Ms, nu stiam ca Pirot era inventat =)
Eu sunt varza la nume... asa ca am cautat pe google,, nume de detectivi''
si Pirot a fost primul.