| Teardrop a întrebat:

Îmi faceţi nişte recomandări de cărţi?
Nu contează vârsta sau genul.

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Seria A Song of Ice and Fire.

14 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Toate.

| Teardrop explică (pentru LTAA):

Îţi spun eu nişte cărţi de cacao, să vezi că nu-s "toate".

| LTAA a răspuns (pentru Teardrop):

"Cititi. Cititi mult. Cititi tot ce va pica in mana. Nu-i mai ascultati doar pe profesori. Cititi orice, fara discernamant", chiar și ambalajul de la batonul de ciocolată.

| Teardrop explică (pentru LTAA):

Tudor Chirilă, parcă?

Mă rog. Eu am cerut titluri de cărţi bune. Atât.

| MissDevilish666 a răspuns:

Seria Îngerul nopții de Becca Fitzpatrick.

| PerfectLife a răspuns:

Mie imi place stilul lui Robert Ludlum.I-am citit majoritatea cartilor, dar in special mi-a placut Trilogia lui Bourne.

| Carmen27 a răspuns:

În căutarea lui Nouf – Zoë Ferraris.

| AdiTorrent7 a răspuns:

Doua milioane de kilometri in cautarea adevarului - Klaus Kenneth

Răspuns utilizator avertizat
| betty678 a răspuns:

1.Jurnalele Vampirilor
2. Jurnalele lui Stefan
3.Vampirii Sudului
4. Sânge albastru (Melissa de la Cruz)
5.Academia Vampirilor
Eu citesc doar cu vampiri şi până acum asta e tot ceea ce am citit. Sper să îţi placă. Spor la citit!

| Teardrop explică (pentru betty678):

Too bad. Eu nu citesc cărţi cu vampiri, care nu-s vampiri în adevăratul sens al cuvântului.

Mersi oricum. Da' să ştii că existe şi alte cărţi fantassy, nu doar alea cu vampiri'.

| Lissal a răspuns:

Carti scrise de Jule Verne

| Teardrop explică (pentru Lissal):

Original, mulţumesc. Nici nu am citit Jules Verne când aveam 12 ani.