| irina1211 a întrebat:

Imi place sa scriu versuri uneori, atunci cand ma simt anxioasa sau singura. Astazi mi-a vazut cineva poeziile si ma simt ca si cum cineva mi-a citit "jurnalul". Ce ar trebui sa fac acum?
Rog seriozitate...

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nimic, continua sa scrii. Ai grija sa nu isi mai bage altii nasul in treburile pe care vrei sa le tii ca si personale.

| GouDidodino a răspuns:

Sa te calmezi, nu ai ce face

| AndaAlexandra a răspuns:

Daca îl consideri atât de intim, ar fi bine să îl ascunzi sau să nu lași pe toată lumea să citească. Sunt gândurile tale, trebuie sa te simți pregătită ca restul sa îți cunoască povestea, să-i lași pe ceilalți să îți descopere și latura aceea.

| UnholySaint a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine sa iti exprimi sentimentele, mai ale daca sunt indreptatite, daca sunt intelese gresit e problema lor nu a ta, si daca cineva te desconsidera pentru sentimentele tale adevate incearca sa ii indepatezi din jurul tau.