| Gillian a întrebat:

Îmi poate sugera cineva o carte de dragoste pe care să o găsesc în format PDF? Sau mai multe. Nu prea clișeice sau cu adolescenți fără minte.

6 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Este trilogie, dar poti sa le citesti si sparat.
Te astept
Te doresc
Ramai cu mine [ scrise de J Lynn

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Offf, nu mi s-a postat raspunsul intreg...

Chimie perfecta
Legile atractiei
Reacte in lant [ de Simone Elkeles

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Daca iti plac astea si mai vrei sa-mi spui. Raspunsul meu continea mai multe carti, dar nu inteleg de ce nu mi-l posteaza pe tot. sad

| Teffan a răspuns:

Https://bibliotecapemobil.ro/......anturi.pdf

Dar nu cred ca nu ai citit-o.
In caz ca nu, este extraordinara.

Daca nu vrei sa gasesti cliseice si adolescentine, cartile din literatura clasica, de la jumatatea secolului 20, in jos, sunt cele mai bune si mai serioase.