| Ravenborn a întrebat:

Îmi puteți recomanda niște cărți gen " Dacă aș rămâne " sau de genul romantism? Cărți care v-au impresionat și, după părerea voastră, merită citite. Mulțumesc. happy

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe aripile vantului cred ca ar merge.

| R0R0 a răspuns:

Draga John -Nicholas Sparks
Pe aripile vantului -Margaret Mitchell
Scrisoare de dragoste -Mihail Drumeș
Mireasa Magului -Mara Volkers
Luminile Sudului -Daniellle Steel
Maitreyi- Mircea Eliade

mariana
| mariana a răspuns:

Pe langa cartile recomandate, mie mi-a placut mult Spitalul municipal de Barbara Harrison, o carte interesanta pe care n-o poti lasa din mana.
In plus carti romantice, sunt toate cartile lui Danielle Steel, ale Sandrei Brawn, Mary Jo Putney. Spor la citit.
Un gand bun si multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fluturi-Irina Binder, mi-a placut enorm de mult.

| many404 a răspuns:

Refugiul-Nicholas sparks, ultimul cantec nicholas sparks, jurnalul unui adolescent timid-stephen chbosky, o plimbare de neuitat -nicholas sparks, spor la citit!

| KanekiSeGi a răspuns:

Norwegian Wood- Haruki Murakami.