| aspicz27 a întrebat:

Îmi puteți spune cărți gen Obsidian si După ce ne-am întâlnit în care un băiat e îndrăgostit de o fata și încearcă să o cucerească, dar fata îl respinge deși și ea il place?

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Enigma Otiliei laughing

| xRockForLifex a răspuns:

La „Enigma Otiliei" mă gândeam şi eu. Dacă îţi place să citeşti porcării de genul, ţi-o recomand cu căldură. Dacă ar fi fost vorba doar de celălalt plan - moştenirea - ar fi fost o carte mai bun. Dar cu chestia asta, că Otilia nu îl vrea pe Felix şi îl preferă pe moşierul ăla cu atâţia ani mai în vârstă, s-a stricat toată cartea.