| AstroAlex59 a întrebat:

Imi puteti da niste linkuri pentru librarii online si care sa aiba curierat gratuit.

6 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Librariaelephant.ro cred ca e ok pentru ce vrei tu. Eu am comandat de mai multe ori carti de la dansii si pentru mine personal si pentru scoala, la premiere in clasa a 10-a, si am fost incantata de calitatea serviciilor, de preturi, de tot si avantajul e ca la ei gasesti cam orice carte cauti, indiferent de gen, autor etc(au foarte multe produse si foarte variate) si iti ajung la domiciliu in maxim 4-5 zile prin firma de curierat. Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| SassyAgel a răspuns:

Curieratul intotdeauna costa..libraria trimite cartile la curier, curierul ti le da tie

| AstroAlex59 explică (pentru SassyAgel):

Ma refeream la livrerea, scuze eu m-am exprimat gresit

| Mihai_Ana-Maria_1984 a răspuns:

Librarie.net in Craiova livrare gratuita, dar are si preturi bune in general

| admim a răspuns:

Desigur da site-ul.