| HykoNNN a întrebat:

Îmi puteţi recomanda o carte de citit gen Portretul lui Dorian Gray de Oscar Wilde?

Răspuns Câştigător
| EuGabriela a răspuns:

Pai uite la vampiri din morgansvile -rachel caine, academia vampirilor-rachel meed, nu plange sub clar de luna-heather davins, a 16-luna-kami garsia si margaret sthol, blestemul din awoon-nina malkin, prietena diavolului-peter robinson, o credinta oarba in ingeri- E. J. elory, salems'lot- stephan king, morti pana la apus si moarte in familie, vapiri sudului-charlaine harris, doi morti intr-un sicriu-aleksandr maslov, legaturi de sange-ceridwen dovey scuze dar legenda mortii chai nu mai stiu cine a scris-o am citit-o online si nu o mai gasesc sorry

2 răspunsuri:
| EuGabriela a răspuns:

Hmmmmmmmm vampiri din morgansvile, academia vampirilor, nu plange sub clar de luna, a 16-a luna, blestemul din swoon, prietena diavolului, o credinta oarba in ingeri, salems'lot, morti pana la apus, moarte in familie, vampiri sudului, legaturi de sange, doi morti intr-un scriu, legenda mortii...

| HykoNNN explică (pentru EuGabriela):

Daca scriai si autorii era perfect ^^

| EuGabriela a răspuns (pentru HykoNNN):

Pai uite la vampiri din morgansvile -rachel caine, academia vampirilor-rachel meed, nu plange sub clar de luna-heather davins, a 16-luna-kami garsia si margaret sthol, blestemul din awoon-nina malkin, prietena diavolului-peter robinson, o credinta oarba in ingeri- E. J. elory, salems'lot- stephan king, morti pana la apus si moarte in familie, vapiri sudului-charlaine harris, doi morti intr-un sicriu-aleksandr maslov, legaturi de sange-ceridwen dovey scuze dar legenda mortii chai nu mai stiu cine a scris-o am citit-o online si nu o mai gasesc sorry