| Secret5 a întrebat:

Îmi puteti recomanda o carte de dragoste, nu romantism sau de genul, nu știu mai perversa? V

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pisica in cizme; dar sa o citesti in compania unui barbat.

| MadRaven a răspuns:

Recomand Luni de fiere de Pascal Bruckner. Chiar dacă e relativ de dragoste, ideea centrală e că uneori dragoste nu e de ajuns și că dispare indiferent cât de puternică era scânteia la început. Este destul de perversă și... interesantă laughing

| sonya a răspuns:

Buna,

Fifty Shades of Grey!
Mai erau niste carti vechi scrise de Sandra Brown, dar nu stiu daca meritahappy

Succes!

| AlinaCucu a răspuns:

De ce nu cauti manga