| Andreea9222 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog carti de dragoste cu o poveste asemanatoare celor din Malakai si Alekzandre de A Stephanie? Cine imi recomanda cele mai multe carti asemanatoare primeste funda. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| sedfghnjm a răspuns:

Hazard, drako, ame, Intoarce-te la mine, after, un nou inceput, Vorbeste cu mine, gasesti pe bookzone mai multe carti de dragoste daca doresti

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

After, Ame, Drako, seria apocalipsa elementelor (3 volume), seria again, ceva mai vechi Twiligh.