| RoseWerthner a întrebat:

Imi puteti spune va rog de unde provine acest citat?
"Nu există barbat care face dragoste prost ci femei care nu stie sa iubească".

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

E un exemplu clasic de pasare a vinei, in care este mai confortabil sa dai vina pe cei din jurul tau pentru esecurile tale, decat sa ti le asumi.
In cazul de fata, e mai greu sa accepti faptul ca nu poti satisface o femeie, deci incepi sa te eschivezi printr-un asa-zis citat. Tipic Trump.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inventie de la un tip strain sau roman

Bula
| Bula a răspuns:

Acest invatamant provine d-inaintea primei carti de sexologie din Istorie: Kamasutra.

Kamasutra a fost scris intocmai pentru a le invata tinerilor (mai ales fetelor) arta vietii sexuale.
Intrucat au fost foarte multe cazuri cand fete tinere au fos maritate cu barbati de varsta tatilor sau chiar bunicilor lor, fetele au fost invatate cu ce metode sa accentueze potenta si placerea borbatului cu care s-a maritat.
Astfel s-a nascut opinia ca, "nu exista barbati impotenti, doar femei nepricepute".

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De la un frustrat probabil caci nici macar google nu a auzit de acest citat. laughing)

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Probabil de la vreun mucos complexat.

| RoseWerthner explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Buna asta! rolling on the floor Dar poti explica indetaliat motivul? Si mie mi s-a parut putin tras de par citatul dar.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru RoseWerthner):

E un exemplu clasic de pasare a vinei, in care este mai confortabil sa dai vina pe cei din jurul tau pentru esecurile tale, decat sa ti le asumi.
In cazul de fata, e mai greu sa accepti faptul ca nu poti satisface o femeie, deci incepi sa te eschivezi printr-un asa-zis citat. Tipic Trump.

| Panamax a răspuns:

De la un agramat cu disfunctie erectila.

| Reghqen a răspuns:

Sincer nu am auzit niciodată această citație, și nici pe net nu o găsesc ești sigur ca așa era citația? laughing

| RoseWerthner explică (pentru Reghqen):

E un clip pe Youtube de la absolvirea unora si in descriere numele elevilor plus citate lăsate de aceștia, iar un băiat avea citatul asta, asa ca m-am gandit ca poate îi stie cineva sursa.

| Reghqen a răspuns (pentru RoseWerthner):

Atunci băiatul acela băuse mult când a scris aceasta citație, fiindcă nu are sens, nici google nu a înțeles-o laughing