| gwergfwefwefwe a întrebat:

Imi recomanda cineva carti bune de filozofie mai scurte de 150? hai maxim 200!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

150 ce? Centimetri?

| Bizon95 a răspuns:

150 lei?

| gwergfwefwefwe explică (pentru Bizon95):

Pagini!

| Bizon95 a răspuns (pentru gwergfwefwefwe):

Am ghicit, DAR
hai sa iti dau raspunsul realist:
acum 14 ore ai intrebat o chestie interpretabila (nu ai spus ce inseamna numarul) si cu cu probabilitate mica de raspuns
asa ca oamenii NU stiu raspunsul, dar... TE-AU PRINS, cu, chestia interpretabila, asa ca se face KATERINKA, CAT CUPRINDE

deci, daca tot speri la un raspuns de pe site-ul asta, incearca sa repui intrebarea si sa te gandesti la orice versiune in care cineva DEVIAZA, cu alte cuvinte sa o pui cat mai clar, la obiect si sa nu lasi loc nici unei interpretari alternative

SUCCES ^^ tongue