| PLLfan a întrebat:

Imi spune si mie cineva unde pot gasi volumul ai 9 lea din cronicile wardstone, "sanglele vraciului" online, nu conteaza daca e in romana sau engleza? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

A fost, la un moment dat ( pe Scribd ), dar a fost ştearsă - vezi linkul :
http://www.scribd.com/word/removal/106962319

În schimb, este un user ( Darius ) care o are în format pdf - vezi la linkul :
http://magykhurin.wordpress.com/2011/07/15/cronicile-wardstone-8-si-9/

Eventual, îl rogi să ţi-o trimită pe mail :)

Toate cele bune.

| PLLfan explică (pentru bursuc001):

Roaga-l te rog! Mailul meu este iuliaszerasz@yahoo.com

| bursuc001 a răspuns (pentru PLLfan):

Cred că NU m-ai înţeles corect happy

Ziceam să-l rogi TU!

Eu nu-l cunosc : doar am dat de el întâmplător căutând pe net volumul pentru tine...

O seară frumoasă.

| PLLfan explică (pentru bursuc001):

Scuze pentru neintelegere!

| bursuc001 a răspuns (pentru PLLfan):

Nici o problemăwinking

Toate cele bune.