| Lucia20854699 a întrebat:

In cat timp terminati o carte de 300 de pagini?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat esti de determinata sa o citesti.
Eu o pot citii si intr-o singura zi!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe vremea cand eram copil si eram in vacanta citeam o carte in circa 24 ore. E adevarat ca ma mai batea bunica-mea ca nu ma vedea toata ziua dar ce sa-i faci? Riscurile "meseriei"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In.3 zile (daca nu am scoala sau treaba ...intelegi tu)

| 1231242 a răspuns:

Avand in vedere ca nu citesc deloc probabil nicioadata, dar vezi tu e complicat

| Hexiled a răspuns:

3-4 zile depinde si de cat de ocupat sunt. Am citit una de 500 in 5 zile dar am mai avut si lucruri de facut

| AndreiWeisz a răspuns:

Depinde, in sesiune a trebuit sa invat o carte de 300 de pagini laughing In cam vreo 5 zile am reusit laughing

| D3I3 a răspuns:

O zi, asta dacă nu fac mai nimic toată ziua și fac pauze doar când mănânc. Cu școală și chestii trestii în maxim 2 zile.
Am o viteză de citire, nu știu câte cuvinte aproximativ, dar dacă bag viteza mea maximă nimeni nu mă înțelege rolling on the floor