| MayongoStamly20 a întrebat:

In clasa a 4 a exista banchet? Ma contrazic cu câțiva colegi.

Răspuns Câştigător
| sputnik28 a răspuns:

Fiica unor prieteni de familia a avut banchet in clasa a 4-a, in curand o sa tina si la gradinitalaughing)
Eu personal am chiulit la toate activitatile clasei mele.

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

E banchet in fiecare zi daca vrei.

| brokxy a răspuns:

Da exista si eu am facut banchet!

| David2120 a răspuns:

Da! Exista banchet la sfarsitul anului! Ca si despartire de colegii care pleaca la alte licee in clasa a vi-a! Eu am trecut prin asta si am facut banchetul intr-o excursie la Brasov, impreuna cu invatatoarea si colegii mei! A fost super! Ne-am distrat pana la 00:30! Acesta a fost cazul nostru sa facem in excursie, dar de obicei se face banchetul la un restaurant ales de parinti si invatatoare! Sper ca te-am ajutat! Raspuns castigator?

| alexandravalentina190014 a răspuns:

Exista dar depinde daca invatatoarea/învățătorul vostru doreste sa facă.Eu cand am fost acum 5 ani clasa a4-a nu am facut dar de cativa ani se face mereu