| anonim_4396 a întrebat:

In fiecare zi trebuie sa am cel putin o carte langa mine,impreuna cu o cafea si sunt fericit doar ca,eu sunt pasionat de mai multe genuri,si nu stiu ce carte sa aleg,dupa ce termin una(cam repede).

Care sunt cartile voastre favorite, care v-au placut la nebunie?

5 răspunsuri:
| sowhatt a răspuns:

Cartea mea preferata e "De veghe in lanul de secara"- Salinger. Ti-o recomand. happy

| mary1990 a răspuns:

Cărțile care mi-au plăcut la nebunie sunt:
-Sub aceeasi stea
-Percy jackson(sunt mai multe volume) --Nymphette_dark99
-50 shades of grey

| bbu2eugen a răspuns:

Felicitari pentru citit! Pai ti as recomanda "Maini inzestrate" - Ben Carson si "Sub aceeiasi stea" doua carti care te motiveaza din toate punctele de vedere spor la citit :*!

| sofstatics a răspuns:

.
eu îţi recomand:
-sub aceeaşi stea de John Green.
-căutând-o pe alaska de John Green.
-captiv în labirint de James Dashner.
-jurnalul unui adoleşcent timid de Stephen Cnbosky.
-fantomele ne ştiu toate secretele de Megan Crewe.
îţi pot recomanda foarte multe cărţi, dar uite un blog în care se recomandă aproape cele mai bune cărţi.
http://bookschangeyourlife.wordpress.com/
baftă.

| Cuniska a răspuns:

Eu ti-as recomanda "toate panzele sus - radu tudoran"