| anonim_4396 a întrebat:

În medie cam în cât timp se umple un stoc epuizat al unei librării online?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde cum merge piata și ce carti vinzi vs cât de populare sunt, cititul în ziua de azi e cam o raritate, dacă e de slăbit merge foarte bine sau de motivație

| dinaprilie a răspuns:

DACA au si stoc fizic, desi nu cred..despre ce site este vorba?

| dinaprilie a răspuns (pentru anonim_4396):

Suna mai bine la editura si intereseaza/te acolo la ei:

Comunicaţii şi relaţii publice:
Aleea Dealul Mitropoliei, nr. 25
RO - 040163, Bucureşti IV
(tel) +40-21.335.06.56,
presa@patriarhia.ro

Parerea mea.

| Mirel4412 a răspuns:

Depinde de cererea cartii sau de data la care a fost fabricata. Presupun ca sunt ca telefoanele, nu mai gasesti acum sa cumperi s2 nou pe eMAG sau altundeva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper că ești ok. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

Totul se bazează pe cerere - ofertă (cât de mult este cerută acea carte de către posibilii cititori / adică posibili viitorii clienți ) și ofertă (ofertă distribuitorului / editurii cărții respective. )

Dacă dorești informații concrete, sună la editura / distribuitor!