| MocanuAlexia a întrebat:

Încă una scrisă de mine dar aceasta este mult mai importantă și cu mai multă iubire pentru că e pentru mama. ❤️

Mama, mama mea iubită tu mi ești icoana la care vreau să mă rog în fiecare dimineță și înainte de culcare.

Mamă? Mama mea dulce mă auzi? Astăzi da Mamă astăzi vreau să îți declar tot ce nu ți-am mai zis până astăzi.

Vreau să-ți spun în primul rând cât te iubesc, nu pot exprima dragostea care ți-o port în suflet în cuvinte știi de ce?

Pentru că nu există cuvinte pentru a exprima dragostea pentru mama mea sfântă te iubesc din suflet și te ador pentru tot ce ai făcut pentru noi toată viața.

Mamă ești cea mai mare luptătoare în viața asta și vei fi întotdeauna o luptătoare pentru mine, te iubesc enorm de mult mama mea.

Un singur lucru vreau să știi că ești icoana mea.
Vreau să știu mai multe păreri despre ce scriu dacă vreți să-mi spuneți în comentari happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos, dar ca sa o dai pe spate, arata-i ca poti sa iei decizii bune, sa devii independenta si pe picioarele tale. Asta pe
viitor, va aprecia happy

| MocanuAlexia explică (pentru anonim_4396):

Asta și fac și sunt cu ea mereu o respect enorm și mulțumesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MocanuAlexia):

Inseamna ca sunteti in relatii bune, si daca ii scrii din inima, si nu doar asa, ca sa stai o ora afara in plus, ca esti pe drumul cel bun, felicitari. happy

| MocanuAlexia explică (pentru anonim_4396):

Tot ce scriu despre mama este din inimă și am respect pentru ea și mulțumesc de toate cuvintele frumoase?