| sanda45 a întrebat:

Ingeri si demoni, Codul lui DaVinci, Simbolul Pierdut, Inferno.
Pareri pro-contra.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

E fictiune pura happy parerea asta poate fi considerata si pro, si contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit Ingeri si Demoni si Codul lui Da Vinci.
Ambele sunt asemanatoare, numai ca prima este bazata mai mult pe stiinta si cealalta pe religie. Cu acelasi om Robert Langdon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat. merita citite. Incepe cu Codul Lui Da Vinci. E o carte putin controversionala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut doar filmul(Codul lui Da Vinci)-este destul de interesant.
Cartea nu am citit-o dar intentionez sa citesc ''Ingeri si demoni'' -Dan Brown.
Din cate am inteles totusi au cam aceeasi tema -insa oricum cartea mi se pare destul de buna pentru a fi citita.

| boboo94 a răspuns:

Ingeri si demoni si codul lui DaVinci tot cam pe acolo bat. Oricum filme bune amandoua.De vazut

| Bøøgey a răspuns (pentru boboo94):

Nu stiu de ce, dar cred ca s-a referit la carti.