| Believe9 a întrebat:

Intr-o paralela dintre doua poezii putem amesteca asemanarile si deosebirile sau trebuie prima data scris asemanarile si dupa aceea deosebirile?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Bună, dacă eşti foarte sigur/ă pe tine poţi să le combini, dar astfel încât să se lege ideile şi să demonstrezi o idee. Dacă nu vrei să explici un concept făcând o paralelă între asemănări şi deosebiri, atunci ar fi de preferat să le faci ordonat.

1 răspuns:
| Andreea_Roșca_1998 a răspuns:

Buna!
Prima oara vorbesti despre asemanari si dupa despre defecte.
Bafta!