| andrick a întrebat:

Intrebarea asta este adresata in special celor care au cont de wattpad : Cine e bun la coperti pentru carti? As vrea sa va intreb,in ce programe le editati? Si programele,le descarcati sau le folositi online? Daca imi raspundeti,macar 1, va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| MoarteaLaConserva a răspuns:

Exista thread-uri unde se fac coperti gratis. De obicei le editeaza/ editez in pxlr, photo scape, nu exista unul anume. Erm, unele sunt online, altele nu.

| Elena_Cristina_2000 a răspuns:

Poti sa cauti direct pe wattpad : covers. Si sunt oameni ce fac coperte gratis si foarte faine eu asa mi-am facut 3 coperte happy