| StrongHeart a întrebat:

La facultatea de limbi straine,specializarea traduceri si interpretare, cat de greu se intra la buget? Are cineva niste modele de subiecte din anii trecuti?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se intra foarte usor, daca inveti foarte bine si ai note foarte mari la BAC si examenuld e admitere la facultate.
Pe timpul facultatii, ca sa te mentii la buget, trebuie sa ai note foarte mari si sa nu ai restante sau absente.

| Adry05 a răspuns:

Să știi că o singură facultate cu-n singur profil de genul există în țară...

| lalaura94 a răspuns:

Care universitate? Care oras?

| StrongHeart explică (pentru lalaura94):

Universitatea Bucuresti