| Caood a întrebat:

La teza de mate și romană nota 9 e bună, nu?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E foarte buna. Speri la asa ceva?

| vocea a răspuns:

Este perfect de buna nota.

| deeeaqq a răspuns:

Normal că e bună.

| anamariarot a răspuns:

Normal ca e buna. Eu in clasa a 10-a am luat 5 la o teza laughing)))

| octav005 a răspuns:

Este foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de buna
Altii iau 4

| Alicezzz a răspuns:

Da este o nota mare pentru o teza.

| LupinRemusSnape a răspuns:

Perfecta.

| 123456Anonim123456 a răspuns:

Cum sa nu fie buna altii iau si 1 si 2, 3, 4, deci bucurate de cat iei pentru ca ai luat o nota foarte mare si foarte buna, nu toti pot lua aceasta nota, pentru ca nu toti invata sau pentru ca chiar nu se pricep si sa nu te dezamagesti ca ai luat nota 9, pentru ca cum am spus altii nu iau nota aceasta si chiar si-ar dori si tu ai luat-o, deci sa nu fii dezamagit, bucurate. happy

| FilipJicha a răspuns:

E o nota foarte buna.

| Adriana2805 a răspuns:

Foarte buna felicitări alții se bucura pentru un 5

| Ostepoc_Alex_2002 a răspuns:

Da este buna dar nu te oprii aici poti si mai bine, invata ca sa ajungi cineva in viata, fara munca nu se poate si in plus nu te baza pe note ci pe informatiile acumulate de tine.

| KzrGrigPH a răspuns:

Da, este foarte buna...