| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat un pic la Game of Thrones si nu m-a atras. Cartile din care s-a facut filmul sunt mai faine?

5 răspunsuri:
| Blastphemy a răspuns:

Așa ziceam și eu după primul episod. Sincer, n-are cum să te atragă primul episod. Am văzut și puțin din al doilea. Nimic.
Abia când i-am cu adevărato șansă și am urmărit tot sezonul, a început să mă prindă treptat. Acum sunt la sezonul 5 și practic îl devorez. E chiar interesant odată ce te prinzi care-i treaba.

| Adry05 a răspuns (pentru Blastphemy):

Asa e! happy Desi mie mi-a placut si primul sezon foarte mult dar din al 2-lea incepe totul cu adevarat.

| Jo17 a răspuns:

Si eu am vazut primul episod si nu m-a atras. Dar din cate mi-au zis prietenii mei despre film, recunosc ca pare fain.

| IAmAGreatPotato a răspuns:

Nici mie nu mi-au prea placut primele 2-3 episoade, dar dupa ce inaintasem putin cu serialul a devenit preferatul meu. Da-i o sansa, nu o sa-ti para rauwinking

| joculielelor a răspuns:

Cartile au mult mai multe detalii fata de film.
Sunt frumoase, dar daca serialul nu te-a atras sunt slabe sanse sa te prinda cartile.