| Vernusio a întrebat:

M-ar putea ajuta cineva cu o carte motivationala care sa ma vindece sau mai bine zis sa ma ajute,sa ma intareasca moral,sa ma schimbe in bine, daca aplic teoria si principiile din respectiva carte.
Funda.

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Dragul meu, daca tu vrei vindecare și motivare, mergi la un psiholog capabil sa te înteleaga și să îți dea sfaturile care trebuie. Am văzut întrebările tale de n ori pe aici despre cărți și nu știu ce teorii și alte chestii.
Daca vrei un sfat, vindecarea vine din interior; totul tine de autocontrol si autosugestie, nu înșirând întrebări aici non-stop.

| Ruptura a răspuns:

Salut.
Parazitii, te trezesc la realitate, m-au construit mult pe mine, ii poti asculta pe Youtube.
Citeste carti care-ti plac, eu citesc Hannibal, e interesanta.