| Lucian2473 a întrebat:

Ma bate gandul sa scriu o carte. Pentru inceput... unde o scriu? Ma refer in ce program de calculator. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În ce vrei tu, oricum ca să trimiți manuscrisul trebuie să o convertești în pdf.

| Lucian2473 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc. Mai astept raspunsuri. Stiam ca exista un program cu pagini. Pe care sa le pot tipari si mai apoi sa eventual sa le trimit cuiva.

3 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Salut Dracnea,
Poți scrie unde vrei tu, dar de preferat un program cunoscut, recomand Word, dar trebuie convertit în ''pdf''.
Baftă!

| NicolaMaria02 a răspuns:

Pe Wattpad, dar este o retea de carti pe intenet pe care trebuie sa ai cont.